LITAGRAI 30 metų!

2021 metais lapkričio mėnesį LITAGRA švenčia savo veiklos 30 metų sukaktį! Savo veiklą pradėjusi 1991 m šiuo metu yra viena stambiausių žemės ūkio sektoriuje veikiančių įmonių grupių Lietuvoje. LITAGRA dėkoja per tris dešimtmečius suburtai puikiai profesionalių, savo darbą mylinčių žmonių komandai bei partneriams už pasitikėjimą ir darbą kartu, betarpiškai prisidedant prie sėkmingo įmonės augimo ir tikslų siekimo. Tikime, kad ateinantis laikas bus kupinas iššūkių, dosnus prasmingų siekių ir gerų darbų!

P.S. dėl sudėtingos pandeminės situacijos, sukaktis nebuvo pažymėta švente, tai galėsime padaryti kai bus saugu.

Steigėjas ir valdybos pirmininkas Gintaras Kateiva

UAB JONIŠKIO GRŪDAI TVARIAUSIŲ IR DARNIAUSIŲ ĮMONIŲ LIETUVOJE SĄRAŠE

Norime pasidžiaugti, jog patekome į tvariausių ir darniausių įmonių Lietuvoje sąrašą!

Buvome įvertinti dviem ženkliukais – visuomenės ir ekonomikos!

Portalas „Delfi“ ir žurnalas „Reitingai“ atliko tyrimą „Tvari ir darni Lietuva“, kuriame išskyrė įmones, siekiančias tapti tvariomis, darniomis ir socialiai atsakingomis ir kurioms tai sekasi.
Siekiant išsiaiškinti tvariausias Lietuvos įmones buvo apklausta daugiau nei 380 asmenybių – tai yra savivaldos atstovai, verslo atstovai, Pramonės ir amatų rūmų atstovai, aplinkosaugininkai arba ekologai bei žiniasklaidos atstovai.
Skelbiant tyrimą, apklaustųjų balsai buvo konvertuoti į ženkliukus, sąraše atsidūrė tos įmonės, kurios atitinka daugumą šių kriterijų: aukšta įmonės kultūra, darbuotojų gerovė, lygios galimybės bei žmogaus teisių laikymasis, darnus santykis su visuomene bei vietine bendruomene, svarus indėlis į aplinkosaugą, žaliasis kursas, sumokami mokesčiai, investicijos, sukurtos darbo vietos ir skaidrumas.

Plačiau su tyrimu galite susipažinti „Delfi“ portale.

Kalba