UAB JONIŠKIO GRŪDAI TAPO 2020 M. ATSAKINGIAUSIA ĮMONE

2020 metų lapkričio pabaigoje delfi.lt ir REITINGAI atirinko net 100 įmonių ir organizacijų iš visos Lietuvos, iš dešimties skirtingų kategorijų, kurios kasdien rūpinasi labiausiai pažeidžiamomis Lietuvos visuomenės grupėmis. Visas tyrimo metu atrinktas įmones galite rasti čia. Šiame reitinge buvo nominuota ir mūsų įmonė už indėlį rūpinantis beglobių gyvūnų organizacijomis. „Joniškio grūdai“ jau daug metų padeda gyvūnų globos organizacijoms. Šiuo metu ji remia keturis gyvūnų globos namus ir prieglaudas. Didžiausia paramos dalis – pašaras katėms ir šunims, kraikas. Bendra paramos suma per pastaruosius penkerius metus siekia 27,5 tūkst. eurų.

Visos įmonės, kurios buvo nominuotos į šiuos apdovanojimus jau buvo nugalėtojos, kadangi kasdien rūpinasi tais, kuriems pagalbos reikia labiausiai, tačiau Delfi skaitytojai visu apdovanojimų skelbimo laikotarpiu galėjo rinkti savo atsakingiausią įmonė ar verslininkę iš nominuotojųjų. Prieš pat Kalėdas paaiškėjo, kad Delfi skaitytojai daugiausia simpatijų atidavė bendrovei „Joniškio grūdai“. Įmonė surinko 4 068 balsus.

Delfi skaitytojai daugiausia simpatijų atidavė bendrovei „Joniškio grūdai“. Įmonė surinko 4 068 balsus.

Tad visos įmonės vardu, norime padėkoti kiekvienam iš Jūsų, kuris balsavote ir palaikėte mūsų įmonę! Jūsų pripažinimas ir palaikymas mums yra labai svarbus. O mes savo ruožtu pažadame nesustoti ir toliau kurti socialines iniciatyvas, kurios palengvins kasdienybę pačioms pažeidžiamiausioms Lietuvos visuomens grupėms.

Daugiau apie mūsų pergalę ir patį konkursą skaitykite Delfi.lt straipsnyje  

Kalba