UAB Joniškio grūdai

UAB ,,Joniškio grūdai“ – didžiausia LITAGROS grupės gamybinė įmonė, turinti šešių dešimtmečių patirtį pašarų gamybos srityje. Šiandien UAB „Joniškio grūdai” – viena iš konkurencingiausių Baltijos šalyse pašarų gamintojų, tiekiančių rinkai plataus asortimento kokybiškus pašarus, papildus, premiksus, jaukus, ėdalus naminiams gyvūnams ir kraiką katėms.

www.joniskiogrudai.lt
www.buoncu.lt

UAB ,,Joniškio grūdai“ yra moderni žemės ūkio produkcijos perdirbimo įmonė, kuri nuolatos investuoja į gamybos technologijas, gerina produkcijos kokybę, plečia produktų ir teikiamų paslaugų asortimentą. Įmonės pašarų produktai gaminami 4-iomis gamybinėmis linijomis, kurių pajėgumai yra 120 000 tonų įvairių pašarų, baltyminių, vitamininių ir mineralinių papildų, premiksų, jaukų, ėdalų naminiams gyvūnams ir kačių kraiko.

UAB ,,Joniškio grūdai“ sertifikuota Vokietijos TÜV Thüringen e.V. sistemų ir personalo sertifikavimo įstaigos sertifikatu, patvirtinančiu vadybos sistemos atitiktį ISO 22000:2005 (LST EN ISO 22000:2005). Sertifikavimo sritys: visaverčių / kombinuotųjų pašarų, papildų bei premiksų žemės ūkio gyvūnams gamyba, visaverčių ėdalų šunims ir katėms, kačių kraiko bei jaukų žuvims gamyba, žaliavų pardavimas. 2020 m. įmonei suteiktas HALAL sertifikatas, 2021 m. sertifikuota „Maisto saugos sertifikavimo fondo“ sertifikatu FSSC 22000.

2019 m. UAB ,,Joniškio grūdai“ atidarė naujausią ir moderniausią paukštyną Lietuvoje – UAB „Šilų ūkis“. Paukštyną sudaro 10 fermų, pajėgumas – 340 000 vienadienių viščiukų. Ūkyje įdiegtos naujausios technologijos, ypatingas dėmesys skiriamas paukščių sveikatingumui ir gerovei.

2022 m. UAB „Joniškio grūdai“ pradėjo naują verslą – Marijampolės rajone atidarytas naujas ūkis –  UAB „Sūduvos ūkis“, kuriame auginami kalakutai. Ūkį sudaro 6 padaliniai, kuriuose net 29 paukštidės. Ūkyje per metus planuojama užauginti 7 tūkst. tonų kalakutienos. 

Gegužės 26-ąją darbus pradėjo ir naujas UAB „Joniškio grūdai“ gamybos padalinys Marijampolėje. Čia gaminami visaverčiai lesalai paukščiams, gamybiniai pajėgumai – 30 000 t per metus.

PRODUKTAI

UAB „Joniškio grūdai” gamina aukščiausios kokybės kombinuotuosius pašarus, papildus, premiksus, ėdalus naminiams gyvūnams, biokraiką ir jaukus žvejybai. Tinkamai subalansuotus produktus kuria technologai, atsižvelgiant į ekspertų, mokslininkų ir šėrimo specialistų rekomendacijas. Produktų ir žaliavų laboratoriniai tyrimai atliekami įmonėje moderniu NIRS DS2500 kokybės analizatoriumi bei akredituotose šalies ir užsienio laboratorijose. Produktų kokybę užtikrina rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų (RVASVT) kontrolės sistema.

UAB „Joniškio grūdai” pašarai yra naudojami LITAGROS gyvulininkystės ūkiuose, o gauti rezultatai padeda įmonės specialistams įvertinti pašarų ir papildų savybes, todėl ūkiai, kurie naudoja UAB ,,Joniškio grūdų“ produktus, pasiekia aukštų veiklos rezultatų.

Pastaraisiais metais buvo daug investuota į ėdalų ir jaukų gamybos cechą, sukurti ir užpatentuoti nauji prekiniai ženklai, pradėti gaminti ir tiekti rinkai Premium kategorijos produktai.

Dabartinė UAB ,,Joniškio grūdų“ pašarų ir kitų produktų kokybė bei asortimentas yra ilgalaikės gamybinės praktikos, mokslo ir technologijų pažangos, o taip pat ir darbščių, talentingų specialistų darbo vaisius.

PREKINIAI ŽENKLAI

PASLAUGOS

UAB ,,Joniškio grūdai“ teikia mobiliosios pašarų gamybos ir racionų skaičiavimo paslaugas, konsultuoja ūkio valdymo klausimais, padeda operatyviai spręsti įvairias gyvulininkystės ūkiuose kylančias problemas. Įmonė skatina modernaus žemės ūkio pažangą, kartu su verslo partneriais iš gerai pasaulyje žinomų kompanijų organizuoja seminarus įmonės specialistams ir klientams, daug investuoja į vadybos ir gamybos proceso tobulinimą.

UAB ,,Joniškio grūdai“ yra šiuolaikinio gyvulininkystės, paukštininkystės ir žuvininkystės ūkio partneris, kuris padeda kompleksiškai spręsti žemės ūkio problemas.

UAB ,,Joniškio grūdai“ gamina produktus su privačiais prekiniais ženklais Lietuvos ir užsienio prekybos tinklams. Privačių prekinių ženklų gamybai yra skiriamas ypatingas dėmesys ir kontrolė. Produkto kūrimas prasideda nuo glaudžios partnerystės užmezgimo ir atidaus kliento poreikių supratimo, tai padeda rasti geriausius sprendimus.

DARBUOTOJAI

80 proc. įmonėje  dirbančių vadovų ir specialistų yra aukštąjį išsilavinimą turintys savo srities specialistai, kurių darbo stažas įmonėje – daugiau nei 7 m. Jie nuolat tobulėja, kelia savo kvalifikaciją, semiasi patirties iš Lietuvos ir užsienio gerosios praktikos pavyzdžių bei įgytas žinias taiko praktikoje, taip užtikrindami sėkmingą verslo vystymąsi.

Efektyvų ir pažangų pašarų produktų receptūrų kūrimą bei sėkmingą pardavimą užtikrina įmonėje dirbantys veterinarijos gydytojai ir gyvulininkystės technologų kvalifikaciją turintys darbuotojai, kurių įmonėje turime daugiau nei 15 – nuo jaunų ir augančių iki patyrusių, savo darbą išmanančių specialistų, kurie ne tik nuolat tobulėja, bet ir dalinasi savo patirtimi bei žiniomis su kolegomis, taip skatindami bendrą organizacijos augimą.

Visą gamybos palaikymą, techninę priežiūrą bei efektyvų administravimo funkcijų vykdymą užtikrina taip pat savo srities profesionalai, įgiję išsilavinimą aukštosiose ar aukštesniosiose mokyklose inžinerijos, mechanikos, technologijos, ekonomikos ar vadybos  srityse.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

UAB „Joniškio grūdai“ – socialiai atsakinga įmonė, daug dėmesio skirianti beglobių gyvūnų prieglaudoms, remianti juos ne tik kokybišku ėdalu, bet ir organizuojanti įvairius socialinius projektus, skatinančius žmones tapti atsakingesniais gyvūnų atžvilgiu. Vykdomi projektai yra unikalūs savo turiniu, tad susilaukia daug visuomenės dėmesio ir įsitraukimo.

2020 m. rengiamuose „Atsakingo verslo“ rinkimuose Delfi skaitytojų UAB „Joniškio grūdai“ buvo išrinkta atsakingiausia metų įmone. Šiame konkurse, dešimtyje skirtingų kategorijų, buvo nominuotos net 100 įmonių, organizacijų ar asmenų iš visos Lietuvos, kasdien besirūpinančių labiausiai pažeidžiamomis Lietuvos visuomenės grupėmis. Šiame reitinge UAB „Joniškio grūdai“ buvo nominuota už indėlį rūpinantis beglobių gyvūnų organizacijomis.

Kalba